Bariyer Sistemleri Ile Güvende Kalın

Bariyer Sistemleri Ile Güvende Kalın

Bariyer Sistemleri ile Güvende Kalın

İş sağlığı ve güvenliğine verilen önem son dönemlerde iyice artmış, güvenlik ihtiyacı fazla olan inşaat gibi alanlarda bariyer sistemleri kullanmak da zorunlu hale gelmiştir. Bariyer sistemleri, kullanıldığı alanda iş güvenliğini sağlamaya işçi sağlığını da korumaya yönelik olarak geliştirilmiştir. İnşaatlar başta olmak üzere hafriyat ve kazı alanlarında, köprülerde, fabrikalarda ve depolarda olmak üzere düşme tehlikesi olan her yerde mükemmel koruma sağlar. Güvenlik bariyer sistemleri hizmet alanından sadece bir tanesi olan firmamız, tecrübeli yapısına ek yenilikçi yönüyle her ihtiyaca uygun sistemin rahatça temin edilebileceği kapasitededir.

İnşaat Bariyer Sistemleri

Birçok çeşidi bulunan bariyer sistemlerimizle, tehlike arz eden alanlarda güvenlik önlemi almak hem çok uygun maliyetli hem de çok kolay. Ürünlerimiz, çalışanlar tarafından çok hızlı şekilde sökülüp takılabilir özelliktedir. Gereksinimlere göre, aradan açılıp yükleme yapmaya uygun hale getirilebilen bariyer sistemleri, iş verimliliğini aksatmadan güvenlik önlemi almanın en gelişmiş yolu. Kullanım alanında fonksiyonu bittikten sonra sökülüp stoklanma özelliğine sahip olan ürünlerimiz, daha sonra gerektiğinde tekrar aynı işleviyle kullanılabilir. Bu açıdan da fazlasıyla ekonomiktir. Şantiye, kazı alanı, fabrika ya da depo kullanacağınız alana göre ürün yelpazemizi inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun inşaat bariyer sistemleri ile alınması yetkili makamlarca zorunlu kılınan güvenlik önlemini en ekonomik şekilde alabilirsiniz. Güvenlik bariyerlerimiz çok çeşitli olup, projeniz boyunca size en iyi desteği sağlayacak özelliktedir.

Kenar Koruma Sistemleri Nerelerde Kullanır?

Kenar koruma sistemleri denilince akla, binanın yapımında hemen her alanında kullanılabileceği gelmelidir. Binalarda düşme tehlikesi oluşturan çatılar, asansör boşlukları, merdiven kenarları, balkon ve duvar kenarları gibi yerler şantiyelerde insanların çalışma alanlarıdır. Bu bakımdan TS EN 13374 kalite onaylı kenar koruması bariyerlerimiz inşaat alanında çalışacak müşterilerimize güven verici bir çalışma ortamı sunarak, binanın her çeşit yapım ve onarımına hız kazandıracaktır. SafetyRespect ürünleri hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için tek yapmanız gereken firmanın websitesi olan safetyrespect.com.tr adresini ziyaret etmek olacak. İnşaat sahalarınızı daha güvenli hale getirmek için geç kalmayın!

Genel Kültür