Bilal Bayazit Zor Bir Maç Olacak

Bilal Bayazit Zor Bir Maç Olacak

Bilal Bayazit: Zor Bir Maç Olacak

Kayserispor takımına dahil olarak yerini almış olan Bilal Bayazit, “Zor bir maç olacak ancak hazır olduğumuzu düşünüyorum” ifadelerinde bulundu.

Yukatel Kayserispor’un genç file bekçisi olarak yer alan Bilal Bayazit, ligin ilk haftası içerisindeki Beşiktaş maçından oldukça umutlu olduklarını ve 3 puanı almaları ile beraber Kayseri’ye, evlerine döneceklerine inandıklarını söyledi.

Bayazit, kulüp tesislerindeki antrenmanın hemen öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, verimli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtti.

Ligin ilk maçında güçlü bir ekip ile karşılaşacaklarına dair vurgu yapan Bayazit, “Zor bir maç olacak ancak hazır olduğumuzu düşünüyorum. İyi çalıştık. İnşallah 3 puanla geri döneriz, umutluyuz. Cenk Gönen’le abi kardeş gibiyiz. İkimizin de hazır olmamız gerekiyor. Hocamız kime şans verirse, o elinden gelenin en iyisini yapacak. Burada önemli olan Kayserispor’un başarısı. Bunun içinde çok çalışıyoruz.” sözlerini ifadelerinde belirtti. Bayazit’in yapmış olduğu bu açıklama ise canlı bahis siteleri içerisinde de yerini alan bir ifade oldu.

Oyuncu Onur Bulut ise 6 haftalık hazırlık döneminde yeni teknik direktör Çağdaş Atan’ın sistemini çalıştıklarını belirtti.

Hazırlık maçlarında bu sistemi denediklerine vurgu yapan Bulut, “İnşallah yeni sistemi Beşiktaş maçında sahaya yansıtabiliriz. İlk haftadan gücümüzü ortaya koyacağız. Sistemden dolayı benim de oyunum biraz değişti ama elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu sene 38 numaralı forma ile şehrimizi temsil edeceğim. Bunun için de mutluyum.” diye de konuştu.

Spor