E Spor Valorant Turnuvası Başlıyor

E Spor Valorant Turnuvası Başlıyor

E Spor Valorant Turnuvası Başlıyor

Öğrencilerin ülkelerini ve okullarını temsil etmelerini sağlayan, dünyanın en büyük üniversiteler arası küresel VALORANT turnuvası olan Red Bull Campus Clutch, 2022 için en iyi takımları bulmak ve oyunu bir sonraki seviyeye taşımak için geri döndü. Üniversitelerini temsil eden öğrencilerin yer alacağı sahnede takımlar online ve offline elemelerde bir üst tura geçecek. Deneme bonusu

Red Bull Campus Clutch, üniversite öğrencilerinin ülkelerini ve okullarını temsil etmelerine, en iyi üniversite takımlarını yeniden keşfetmelerine ve oyunu bir sonraki seviyeye taşımalarına olanak tanıyan, dünyanın en büyük üniversiteler arası küresel VALORANT şampiyonasıdır. Türkiye’nin online elemeleri 2 ay boyunca 1 Eylül’de başlayacak ve şehir elemeleri İzmir, Antalya, Gaziantep, Ankara ve Bursa’da yapılacak.

2022 yılında takımı Acend ile VALORANT Şampiyonlar Şampiyonası tarihinin ilk VALORANT Dünya Şampiyonu olacak olan Red Bull sporcusu Mehmet Yağız ‘cNed’ İpek, şampiyona boyunca gösteri maçları düzenleyerek katılımcılarla buluşacak. cNed, Türkiye espor tarihine damgasını vurarak, “Red Bull Campus Clutch Championship, üniversiteli arkadaşlarımızın bir araya gelerek yeteneklerini sergiledikleri ve ülkelerini dünya sahnesinde temsil ettikleri bir yarışmadır. VALORANT’a Güven, umarım her birimiz Üniversite arkadaşlarım bu yarışmaya katılabilir.”

Milyonlarca oyuncu oynayan “VALORANT”, 2020 yılında piyasaya çıktığında oyuncuların ilgi odağı haline geldi. VALORANT, 34 milyon izlenme ile Twitch’te “tek oyun tek günlük izlenme rekoru” kırdı ve en çok oynanan oyun olma yolunda tırmanmaya devam ediyor. Dünyanın en önemli ve yenilikçi VALORANT etkinliklerinden biri olan Red Bull Campus Clutch, öğrencileri günümüzde bir araya getiren ilk VALORANT etkinliğiydi.

Spor