Meg Kimdir, Meg Tüm Şarkıların Indir Dinle

Meg Kimdir, Meg Tüm Şarkıların Indir Dinle

Sosyal medya fenomenidir. Papatya adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturmuştur. Özellikle TikTok uygulaması ile büyük kitlelere ulaşım sağlamıştır. Meg Bağışla, Yaralarımız sar ve Papatya şarkısıyla müzik sektöründe trendi yakalamıştır. Meg’ in gerçek ismi Mehmet Emin Güleken’ dir. Meg sosyal medya üzerinden çekmiş olduğu videolarla büyük bir kitle oluşturmuştur. Özellikle YouTube üzerinden yayınladığı şarkılar milyonlara ulaşmıştır. Mehmet Emin Güleken 2012 ve 2014 yılları arasında şarkı yapmaya başlamıştır. Mersin’de yaşamaktadır. Sosyal medya fenomenidir. Özellikle Yaralarımı sar şarkısı ile sosyal medyada ün kazanmıştır. Meg tüm şarkılar indir!

Meg Hayatı

Mehmet Emin Güleken sosyal medyada çekmiş olduğu videolar ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Özellikle YouTube üzerinden yayınlamış olduğu şarkılarını milyonlar izlemiştir. 2012 ve 2014 yılları arasında şarkı yapmaya başlamıştır. Mersin’de yaşamaktadır. Özellikle kullanmış olduğu aktif sosyal medya hesapları sayesinde ismini duyurmuştur. Sosyal medyada “yaralarımı sar” şarkısıyla tanınmaktadır.

Özellikle Enkaz, Ecele seslenin, Gell, Gelsene, Korkularım, Yaralarımız, Bağışla, Papatya şarkıları en çok dikkat çeken şarkıları arasındadır. Meg ‘in söylemiş olduğu Papatya şarkısı sözleri Mehmet Güleken’ e müziği ise Asıl ve Salih Sakarya’ya aittir. Aynı zamanda papatya şarkısının klip yönetmenliğini ise Onur Elmas üstlenmiştir. Klipteki oyuncular içerisinde Özüm Altın ve Onur Elmas’ da yer almaktadır. 1999 yılında dünyaya gelmiştir.

Özellikle genç kızların sevgilisi fenomeni halindedir. Genç kızlar tarafından sevgilisinin olup olmadığı ise büyük bir merak konusudur. Ancak ünlü fenomenin hala bir ilişkisi bulunmamaktadır. Sosyal medya hesaplarını incelediğiniz durumda da kız arkadaşının olmadığına ulaşabiliyorsunuz. Bu işle uğraşmadan önce Mersin’de tezgahtar olarak çalışmaktadır.

2012 yılında Amatör olarak arabesk rap’e başlamıştır. Daha sonra arkadaşları arasında fark edildikten sonra video çekmeye merak salmıştır. YouTube’da paylaşmış olduğu şarkı ve videolar ile geniş hayran kitlesine ulaşmıştır. YouTube platformunda fark edilmesi 2018 yılını bulmuştur. 2018 yılı ile birlikte Nirvana’ya ulaşmıştır.

Meg’ e ait şarkılar

Enkaz, Ecele seslenin, Gel gelsene, Korkularım, Ağabey, İki Yabancıyız, 1 Ocak, Sorma, Bir gece yarısı, bağışla, Sonsuz, Bir Parça Mutluluk

Kaynak https://enyenimp3indir.net/

Genel Kültür