Morutan’ın Adresi Belli Oldu!

Morutan’ın Adresi Belli Oldu!

Morutan’ın Adresi Belli Oldu!

Galatasaray’a geçen yıl büyük umutlarla alınan ve 6 milyon euro düzeyinde bonservis verilen Morutan’ın yeni adresi belli oluyor. Teknik Direktör Okan Buruk genç oyuncuyu bir dahaki sene kadrosunda düşünmüyor. Okan Buruk tarafından yönetime sunulan raporda oyuncunun kiralanması teklifi ön plana çıkıyor. Böylelikle Morutan kendini geliştirme fırsatına sahip olabilecek. Morutan’ın yeni adresi ise Rıza Çalımbay yönetimindeki Sivasspor oldu. Sivasspor oyuncuyla yakından ilgileniyor. Sivasspor yakın bir zaman dilimi içinde Morutan ile kiralama yoluyla 1 yıllık sözleşme imzalayacak. Böylelikle Morutan Sivasspor’da kendisini geliştirme fırsatı bulabileceği gibi aynı zamanda daha fazla sürede kadroda yer alabilecek. Yıldız oyuncunun ise kiralama teklifine sıcak bakmadığı konuşuluyor. Casino siteleri

Morutan İkna Edilmeye Çalışılıyor!

Morutan ile ilgilenen bir diğer kulüpte Fatih Karagümrük olarak ön plana çıkıyor. Karagümrük 1 yıllık olmak üzere genç oyuncu kadrosuna katmak istiyor. Morutan ise Fatih Karagümrük takımına kiralık olarak gitmeye olumlu bakmıyor. Genç oyuncunun Galatasaray’da daha fazla süre bulmak istediği ve 11’de olmak istediği ön plana çıkıyor.

Morutan’ın gelecek sezon hiçbir şekilde kadroda düşünülmediği Okan Buruk’un açıklamalarında da vurgulandı. Morutan ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, son bir şans aşamasında Morutan’a kiralık gitme teklifinde bulunuldu. Morutan tarafından yapılan açıklamalarda Galatasaray’da olmaktan mutluluk duyduğu, bu mutluluğun Galatasaray’da her geçen gün perçinleştiği ön plana çıkan haberler arasında bulunuyor.

Spor