Rogerio Thuram Takıma Katkı Sağlamak İstiyorum

Rogerio Thuram Takıma Katkı Sağlamak İstiyorum

Rogerio Thuram: Takıma Katkı Sağlamak İstiyorum

Spor Toto 1.Lig ekibi olan Pendikspor takımının yeni transferi olan Rogerio Thuram, “Ligin zorlu geçeceğini düşünüyorum. Takıma da katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına Bolu ilinde devam etmekte olan Pendikspor’da takımın yeni transferi Rogerio Thuram özel açıklamalarda bulundu. Türkiye’de daha önce Süper Lig ‘de Konyaspor, 1’inci Lig içerisinde ise Tuzlaspor formalarını terleterek haberlere geçen Thuram, yeniden Türkiye’ye geldiği için oldukça mutlu olduğunu söyledi. Kampın gayet iyi bir şekilde gittiğini belirtmekte olan Brezilya kökenli gol oyuncusu, “Buraya ilk geldiğim zaman zor olacağını düşünmüştüm ama buradaki arkadaşlar beni çok iyi karşıladılar. Kampımız da çok iyi gidiyor. Buraya döndüğüm için gerçekten çok mutluyum. Türkiye’de oynadıktan sonra Yunanistan’a gittim. Türkiye’den gitmek istemiyordum. Tekrar buraya geldiğim için gerçekten çok mutluyum” ifadelerine konuşmasında yer verdi.

“TAKIMA YARDIM ETMEK, KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUM”

Bireysel olarak bir gol hedefi bulunmadığını ancak takıma katkı sağlamak gibi ir amacı olduğunu dile getirmekte olan Thuram, “Bu ligin zorlu geçeceğini düşünüyorum. Yunanistan’ın 2’nci ligi de aynı böyle zor. Gol hedefiyle ilgili kafamda bir şey yok. Takıma yardım etmek, katkı sağlamak istiyorum. Pendikspor’un iyi bir projesi var. Sadece ligde kalmayı hedefleyen bir takım değil. Yukarıları hedefleyen bir projeydi bu o yüzden buraya geldim. Burada her şey çok güzel. Ben bu kadar iyi bir ortam beklemiyordum. Bunun herkes bilincinde. İyi bir şekilde çalışıyoruz. Benim ve takımın hedefi yukarıları. Bizim hedefimiz maçları kazanıp yukarıları hedeflemektir” konuşmalarında bulundu. 2022-2023 lig sezonu içerisinde gerçekleşecek olan tüm maçlara bahis siteleri içerisinden erişim sağlamak mümkün olacak.

Spor