Yetişkin Animasyonu Olan Rick And Morty

Yetişkin Animasyonu Olan Rick And Morty

Yetişkin Animasyonu Olan Rick And Morty

Yetişkinlere özgü bir animasyon olan Rick And Morty 5 sezona ve toplamda 49 bölüme sahip olan bir filmdir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapımlanmış olan Rick And Morty isimli yapım, İngilizce dilinde çekilmiş olan bir dizidir. Asıl dili İngilizce olan bu dizinin Netflix platformu üzerinde farklı dillere de çevirisi yapılmıştır. Rick And Morty, macera, komedi ve bilim kurgu türleri arasında yer almakta olan bir dizi serisidir. Dizinin proje tasarımcısı olarak ise Justin Roiland ve Dan Harmon isimleri yer alıyor. Dizide her bir bölüm 22 dakika sürmüştür. İlk bölümü ile 2 Aralık 2013 tarihinde seyirci ile kavuşmuş olan bir dizidir. Rick And Morty dizisi, Netflix platformu üzerinde %96 oranında bir beğeni toplamış olan dizidir. İzleyiciler ve dizinin yapımcıları tarafından dizinin 18 yaş ve üzerinde bulunan izleyiciler tarafından izlenmesi de tavsiye edilenler arasındadır. Netflix platformunda ise dizinin her bir bölümüne bir isim verilmiştir. Dizinin başrollerinde Justin Roiland, Chris Parnell ve Sprencer Gramer isimleri yer alıyor. Netflix platformunda bilim kurgu kategorisinde yer alan bir dizidir.

Rick And Mort Dizisinin Konusu Nedir

Rick And Morty genel olarak bilim kurgu türü arasında yer alan bir dizi serisidir. Konu ise oldukça maceralı bir konudur. Rick ve Morty karakterlerinin oldukça keyifli olan maceralarını anlatır. Çılgın bir bilim insanı karakterine sahip olan Profesör Rick ve onun torunu olan Morty’nin boyutlar arasında yapacağı tuhaf ve bir o kadar da tehlikeli olan yolculukları dizide konu ediniyor. Animasyon olan dizi çocuklardan çok yetişkinlere yönelik olan bir dizidir. Rick And Morty izlerken oldukça keyif veren eğlenceli bir dizidir. Dizi, çok yönlü bir çizgi dizisidir. Yapımcıları arasında ise izlenmesi oldukça tavsiye edilen bir dizidir.

Rick And Morty Dizisine Nereden Erişim Sağlanabilir

Dizi, Netflix platformu üzerinde yer alan bir dizdir. Diziye platform üzerinden erişim sağlamak oldukça kolay bir seçenektir. Netflix üzerinden dizinin izlenmesi için ise platforma özel olan bir üyelik ya da aboneliğin bulunması gerekiyor. Ücretli bir üyeliğe sahip olan bu platforma ise ücretsiz olarak da erişim sağlama alternatifleri vardır. İnternet üzerinde bulunan ve yerini korumakta olan netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile sayfalara erişim sağlanabilir. Bunun üzerine ise diziye erişim sağlamak oldukça kolay olacaktır.

Genel Kültür